Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Joburi disponibile: Perthshire, Scotland – Housekeeper (female) for the season Country House Hotel – Central Lake District Couple to work as as general assistants – also – same hotel wants a Sous Chef Aberdeenshire Scotland – Housekeeper (female) North Yorkshire – Breakfast Waitress plus Housekeeper required asap. Salariu: începând de la 6,31 lire brut/oră Se lucreaza 30- 45 ore/saptamana 2 saptamani concediu remunerat/an Unii angajatori ofera masa si cazare contra sumei de 60-90 lire/saptamana Cazarea este aranjata de angajator contra sumei de 60-90 lire/saptamana, doar angajatorii din Londra nu ofera cazare.

Cerinte

Limba engleză la nivel intermediar Un minim de experiență într-o poziție similară într-un hotel sau restaurant Abilități de comunicare cu clienții. Taxa de plasament: - 490 lire, taxa perceputa de catre compania din Anglia, care se achita in 2 transe: - 100 lire se achita la inscriere; - 390 lire se achita dupa ce ati primit oferta de job de la angajatorul din Anglia. - 150 lei comisionul firmei noastre. Plecarile sunt in mai-iunie 2014.

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja