Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam ospatarite cu experienta, vorbitoare de limba engleza, pentru a lucra intr-un restaurant din orasul Crawley, sudul Angliei, la 10 km de Londra. Proprietarul lucreaza cu personal din Romania. Atributii: - aranjarea meselor; - primirea clientilor; - prezentarea meniului; - luarea comenzilor; - servirea clientilor; - debarasarea meselor; - mentinerea curateniei in restaurant. Oferta: - contract pe perioada nedeterminata; - program de training; - cazare si masa asigurate de angajator; - salariul net lunar 800 lire sterline plus tips; dupa primul an, salariul poate sa creasca pana la dublare, in functie de performante.

Cerinte

- experienta de ospatarita; - fara probleme medicale; - comportament si disciplina ireprosabile la locul de munca; - cunostinte de limba engleza nivel avansat; - pasiune si implicare in munca 100%.

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja