Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia As-Gastro-Consult,cu sediul in Germania selectioneaza pentru perioada de sezon: martie-octombrie-noiembrie ospatarite pentru a lucra in gelaterii si restaurante cu specific italian pe tot teritoriul Germaniei (varsta cuprina intre 18ani-45 ani).Se cere cunoasterea limbii germane la nivel conversational.Nu se cere in mod obligatorie experienta insa se cere vointa de a invata.Cazarea si masa este oferita de catre angajator.Se face contract de munca pe perioada de sezon iar salarizarea este cuprinsa intre 1000euro-1400 euro (net).Locurile de munca sunt disponibile pe tot teritoriul Germaniei, cele mai multe oferte fiind in zona: Stuttgart,Frankfurt, Berlin, Hannover etc. Comisionul agentiei nu se plateste anticipat ci vine retinut o singura data din primul salariu!

Cerinte

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja