Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Nu rata aceasta oferta pentru care NU SE PERCEPE COMISION DE MEDIERE! Cafe-Bar din Germania selecteaza 2 Ospatarite. Nu este obligatorie experienta in domeniu. Salariul pe care il ofera este de 1100 Euro net / luna, iar cazarea se asigura de catre angajator. Responsabilitati: - Preluarea comenzilor de la client intr-o maniera eficienta si profesionista - Acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor - Cunoasterea meniului astfel incat sa pot oferi in orice situatie informatii competente cu privire la preparatele culinare si bauturi - Servirea exemplara a clientilor. Program de lucru: 8 ore lucratoare/zi 5-6 zile lucratoare/zi 1-2 zi de repaus/saptamana Aceste zile de munca si de repaus sunt stabilite de comun acord intre candidat/angajat si angajator, prin contractul de munca. Avantajele ofertei: - Plecarea este rapida! - NU se percepe tarif de mediere! - Experienta nu este obligatorie - Se ofera contract de munca pe o perioada nedeterminata - Se asigura cazarea gratuit (impreuna cu o alta fata sau daca sunt 2 fete, li se ofera cazarea impreuna) - Salariul este de 1100 Euro net / luna + tips-uri - Se ofera asigurare completa.

Cerinte

Nu se cere calificare in domeniu, dar calificarea constituie un avantaj la selectie. Documente necesare pentru inscriere: - CV limba engleza + poza cu zambet - 1 Fotografie tip pasaport - 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office - Copie pasaport / Copie CI - Certificatul de nastere in original, tradus si legalizat in engleza - Copie ultima diploma de studii (actele de calificare) - Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale” - Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic” - Copia asigurarii medicale private sau Cardul European de Asigurari Sociale de Sanatate -Dovada incetarii raporturilor de munca in tara - Copie acte de calificare (daca aveti); - Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii; - 2 recomandari in original, in limba engleza, de la angajatori anteriori. NU SE PERCEPE COMISION DE MEDIERE !!!

2 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja