Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam URGENT: - Ospatarite, - Personal curatenie bucatarie, - Ajutori Bucatari - Bucatari pentru restaurant cu specific italian din Marea Britanie. Salariile sunt cuprinse intre 600-800 GBP net/luna, in functie de post, ore suplimentare platite. Cazarea si masa sunt asigurate gratuit de catre angajator. Responsabilitati: - servirea clientilor - preluarea comenzilor intr-o maniera eficienta si profesionista - acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor - curatenia la locul de munca Se ofera: - contract pe o perioada minima de 6 luni - salarii cuprinse intre 600-800 GBP net/luna, in functie de post - cazare si masa gratuite - preluare din aeroport

Cerinte

Limba engleza: nivel conversational (FARA limba engleza pentru personal curatenie bucatarie) Experienta necesara: Minim 1 an (pentru bucatari si ospatarite) Calificare necesara: de preferat

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja