Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

Bună ziua, Agenția S.C. Vale Prov Staff S.R.L. cunoscut că și Vale's Staff HR Services, este licențiată și acreditata de Inspectoratul Teritorial de Muncă, Buzău să furnizeze servicii de recrutare, plasare și consultanță a forței de muncă. Suntem în căutare de noi tineri pentru unul din restaurantele partenere din Cipru. -preluarea comenzilor de mâncare și băutură într-o manieră eficientă și profesionistă; -acordarea atenției cuvenite și asigurarea unor servicii ireproșabile clienților; -cunoașterea meniului astfel încât să ofere în orice situație informații competențe cu privire la felurile de mâncare și băuturi; Se oferă o perioadă de trainning plătită de către angajator. Va rugăm doar cei cu adevărat interesați să aplice la acest job. Beneficii: -cazare: în cameră de 1 sau 2 persoane; -mâncare: se oferă gratuit (2-3/zi); -contract de muncă (6-10 luni); -asigurări plătite de către angajator Note -locație: Cipru, Pernera; -plecările se fac în martie/aprilie ; -sistem agenției este "primul venit, primul servit"; * Salarizarea se face în funcție de experientă candidatului. Începe de la 700 de euro și poate ajunge pană la 1.000 de euro /lunar cu posibilitatea de a câștiga bacșiș (între 300 de euro și 600 de euro /lunar). * Plecările din țara se fac numai pe bază contractului legalizat de angajator și trimis ulterior candidatului pentru accept. * Comisionul se poate achita din primul salariu. * Plată transportului Bucharest(Otopeni)-Cyprus(Larnaka) este asigurată de agenția S.C. Vale Prov Staff S.R.L, cu pană la 70%. Locurile sunt limitate! Cu drag și stimă, Vale's Staff HR Services. S.C. Vale Prov Staff S.R.L. Un sprijin eficient, de succes dar și un partener de încredere!

Cerinte

-experiență anterioară pe un post similiar: minim 1 luna; -cunoașterea limbii engleze la nivel de conversație ; -vârstă: minim 18 ani; Important: Candidatii sunt intervietati atat la sediu cat si online pe Skype.

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai