Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam ospatar/ospatarita cu experienta pentru a lucra la un restaurant din Paphos, rep.Cipru.Se ofera contract pentru o perioada de minim 6 luni, cu posibilitate de prelungire.Atributiile postului constau in: aranjarea meselor, servirea clientilor, incasarea costului consumatiei, mentinerea curateniei la locul de munca, alte activitati solicitate de sefii ierarhici.Angajatorul ofera cazare gratuita, masa gratuita(o data pe zi).Salariul lunar net va fi de 600 euro pentru 8 ore de munca pe zi, 6 zile saptamanal. Persoanele care indeplinesc cerintele si care doresc sa participe la program sunt rugate sa trimita aplicatiile inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre. Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza, insotit de foto color corp intreg.

Cerinte

Cerinte esentiale: - experienta in domeniu similar; - cunostinte de limba engleza sau greaca nivel conversational - adaptabilitate la cerintele angajatorilor si obiceiurile tarii -- disponibilitate de a se prezenta la post conform solicitarii angajatorului - acceptarea cerintelor privind participarea la program primite de la recrutor

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja