Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Deveniti distribuitor / consumator produse Wellstar Compania Germana WELLSTAR, nr. 1 in lume in folosirea microalgelor, ofera: - gama de suplimente nutritionale, ce contin o combinatie unica de substante vitale, care sunt obtinute din patru specii de microalge de înalta calitate: spirulina platensis, lithothamnium calcareum, chlorella vulgaris si haematococcus pluvialis, cu efecte benefice in detoxifierea si revitalizarea organismului (cu rezultate uimitoare in cancer, tumori absorbite, leucemii, ciroze hepatice etc), actioneaza la nivel celular, in 3 faze: detoxifiere, aprovizionare cu 4000 de substante vitale si protejarea celulara, avand in compozitia sa astaxanthin - antioxidantul cel mai puternic; - gama de frumusete naturala Beauty Wellstar, care se compun din apartul pentru riduri Byas Bionic Lifter (ce foloseste standarde noi (metoda iontoforezei, curentul biogalvanic, infrarosu si acidul hialuronic) si cosmeticele de lux: cate doua seturi de seruri si creme, ce contin agenti care patrund adanc in piele, unde are loc procesul de imbatranire si actioneaza pentru a obtine frumusetea naturala a tenului (curatare, detoxifiere, hidratare si protectie); - aparatul Byas Body Lifter pentru slabit, cu rezultate uimitoare la depunerile de celulita si grasimi abdominale, va intra pe piata din Europa in zilele urmatoare. Cu ajutorul lui in cateva saptamani va puteti realiza visul mult dorit. In sfarsit puteti scapa de kilogramele in plus, zonele problema dispar. Fara dieta si fara exercitii obositoare. Foarte simplu si eficient, la tine acasa.

Cerinte

-Abilitati de comunicare in prezentarea ofertelor, bun organizator, meticulos, persuasiv; -Este bine daca se cunoaste folosire PC-lui; -Insusirea produselor, a formelor si metodelor de contactare / abordare a persoanelor; -Intocmeste documentele pentru inscrierea viitorilor consultanti, comenzi produse; -Tine legatura permanenta cu sponsorul, care este obligat sa-l ajute in orice situatie; Persoanele interesate promoveaza pe internet produsele, pe anunturi gratuite etc, precum si direct clientilor; -Program flexiibil. Mediu de lucru atractiv; -Seminar gratuit şi formare profesională gratuit; -Aveti numai de castigat: compania nu impune target lunar, lucrati cat si cand doriti; -Comisioane, conform Planului de marketing; Pentru mai multe informaţii, contactaţi-ne.

100 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja