Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem interesati de forta de munca pentru postul de PAVATOR. VMP România este parte a VMP Group, companie finlandeză specializată în servicii de personal. Cu o tradiție de peste 20 de ani, VMP angajează anual mii de profeioniști în diferite domenii de activitate. Concernul nostru a fost fondat în 1988, cu capital exclusiv finlandez. În prezent avem organizații în Finlanda, Suedia, Estonia și România. SC LMTIRON SRL este reprezentant unic al VMP în România, cu numărul de operator de date cu caracter personal 18280.

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa prezinte experienta in domeniu de minim cinci ani. Activitatile din cadrul postului includ pavarea unor zone extinse, de tipul pietelor. Prezentarea unei probe de lucru filmate constituie un avantaj. Cunoasterea limbii engleze la nivel intermediar constituie o conditie in cadrul procesului de selectie. Programul de lucru este de 8 ore. Echipamentul de lucru asigurat. Organizam cazarea angajatilor nostri la preturi avantajoase. Pentru informatii suplimentare, contactati: Sediul din Bucuresti, intre orele: 09:00 - 17:00 Sediul din Bacau, intre orele: 17:00 - 21:00 Anunt postat de: Maria Beldiman, Assistant Manager

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja