Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Căutăm personal pentru curățenie! VMP România este parte a VMP Group, companie finlandeză specializată în servicii de personal. Cu o tradiție de peste 20 de ani, VMP angajează anual mii de profeioniști în diferite domenii de activitate. Concernul nostru a fost fondat în 1988, cu capital exclusiv finlandez. În prezent avem organizații în Finlanda, Suedia, Estonia și România. SC LMTIRON SRL este reprezentant unic al VMP în România, cu numărul de operator de date cu caracter personal 18280.

Cerinte

Dorim să colaborăm cu persoane motivate și cu experiență relevantă, care sunt pregătite pentru activități de curățenie generală. Lucrul va include și curățenia după indundații, incendii, lucrări de reparații și renovare, la diferite locații ale companiilor-client. Vă veți exercita atribuțiile periodic (zilnic/săptămânal), în timpul zilei/după-amiezii sau nopții, în funcție de cerințele clientului. Veți lucra în echipă cu o altă persoană. Căutăm persoane care dețin carnet de conducere și vorbesc fluent limba engleză. Vă va fi oferită o mașină pentru deplasările din timpul programului de lucru. Organizăm cazarea pentru angajații noștri. Salariul va fi stabilit potrivit Acordului Colectiv de Muncă reglementat în legislația finlandeză de muncii. Căutăm persoane interesate de un contract de muncă pe perioadă lungă.

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja