Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Quanta Resurse Umane recruteaza personal curatenie pentru companie cu sediul in Bucuresti (zona de nord), program 8h/zi, luni-vineri. Se solicita disponibilitate pentru activitate de menaj (curatenie, spalat, calcat) si bucatarie, intern, pentru o familie cu copii, pe o perioada de maxim 2 luni/an (fractionata in mai multe perioade mai scurte), cu asigurarea cazarii, mesei si plata orelor suplimentare/de noapte.

Cerinte

• Pregatire profesionala/calificare si experienta de minim 2 ani in menaj (curatenie, spalat, calcat) si bucatarie; • Bune cunostinte in sfera produselor de curatenie si intrebuintarii corecte a acestora, precum si in domeniul alimentatiei corecte si sanatoase a adultilor si copiilor; • Devotament, discretie, calm, atentie la detalii; • Responsabilitate, seriozitate, capacitate buna de planificare a sarcinilor, flexibilitate; • Rezistenta la stres si efort fizic; • Persoana nefumatoare, care nu consuma alcool si fara probleme familiale; • Cunoasterea limbii engleze sau italiene reprezinta un avantaj; • Permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj; • Disponibilitate pentru contract de munca pe perioada indelungata; • Obligatoriu recomandari de la locurile de munca anterioare

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja