Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru un client din Anglia suntem in cautare de candidati pentru a fi plasati ca si personal intretinere-curatenie. Jobul va ofera posibilitatea unui castig financiar direct proportional cu capacitatea dumneavoastra de lucru. Numar pozitii disponibile: 3 Tip contract : determinat pe 6 luni, cu posibilitate de prelungire Responsabilitati: curatenie/intretinere curatenie la case particulare sau companii numarul de ore lucrate se raporteaza direct la suprafata casei in care se face curat lucrul sub indrumarea unui supervisor Oferta salariala: £ 6,5 ora/brut programul incepe de la 8.00 se incheie la 17.00 ( se pot face ore suplimentare ) se garanteaza un numar de minimum 30 ore lucratoare/saptamana, se poate ajunge pana la 60 ore lucratoare, in functie de capacitatea de lucru a candidatului contract pentru minimun 6 luni se retine lunar o garantie de £ 50 in caz de producerea unor stricaciuni, pagube ; se vor returna in cazul plecarii candidatului, daca acesta ofera preaviz la demisie preavizul in cazul demisiei este de 2 saptamani Beneficii: cazare asigurata si platita in prima luna de catre angajator ( ulterior se va deduce treptat din salariu lunar al candidatului ) transport intre locurile/casele la care se face curatenie asigurat de angajator training de 3-4 zile cu privire la modalitatea de lucru, serviciile oferite

Cerinte

Cerinte: conditie fizica buna, atletica / apta de munca persoana clinic sanatoasa varsta maxima admisa 45 ani permis auto- obligatoriu pentru barbati fara cazier judiciar nu este necesara experienta anterioara, se va oferi training 3-4 zile nu sunt necesare cunostintele de limba engleza

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

3 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja