Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BRAINS CONSULTING recruteaza pentru un important spital de psihiatrie din UK PERSONAL CURATENIE: Interviurile vor avea loc in: BUCURESTI 1-3 APRILIE 2014 IASI 31 MARTIE 2014 Atentie!!! BRAINS CONSULTING NU percepe niciun fel de commission de la candidati! Descriere job Principala responsabilitate este de a asigura că toate zonele din spital sunt menținute la cel mai înalt standard de curatenie. - Curatenia bailor si toaletelor - spalarea geamurilor - ajutor in bucatarie la spalarea vaselor si a ustensilelor - ducerea si aducerea rufelor la/de la spalatorie - Stergerea prafului și a mobilieruliui de lemn, etc. - Aspirarea și șamponarea covoarelor și pardoselilor de vinil.

Cerinte

Cerinţe job Experiența în Curatenie/Intretinere/Menaj reprezinta un avantaj Studii - MINIM Scoala profesională Cunostinte MEDII de limba engleza scris si vorbit (va rugam sa aplicati lpt acest loc de munca DOAR daca stiti limba engleza cel putin la nivel mediu)! Oferta de munca: Perioada contractului: de 1 an de zile Locatie: Hampshire (sud-est UK) Salariul £7,88 (minimum 38 ore/sapt) Se lucreaza atat in ture de zi cat si in ture de noapte (prin rotatie), inclusive in weekend. Cazare asigurata de angajator contra cost Concediul de odihna anual platit de 30 de zile

50 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja