Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza PERSONAL HOTELIER CU EXPERIENTA in Bucuresti. Recrutam pentru clientii nostri, hoteluri de 4 si 5 stele din Bucuresti, personal hotelier cu experienta, din toata tara, dispus la relocare in Bucuresti. Pozitii: personal receptie, personal bucatarie, bufetier, sef sala, ospatar, barman, cameriste. Candidatul ideal: - prezenta placuta, usurinta in comunicarea cu publicul, atentie distributiva; - experienta profesionala, persoana dinamica, responsabila, capacitate de adaptare; - spirit de echipa; - abilitati de comunicare; - rezistenta la stres si disponibilitatea de a lucra in program prelungit. Beneficii: - salariu atractiv; - cazare; - suport pentru acomodarea in Bucuresti; - conditii de munca excelente in hoteluri de 4-5 stele. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba engleza; - experienta de lucru pe un post similat atat in tara cat si in strainatate; - atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii; - aspect fizic placut, prezenta agreabila.

50 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja