Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia noastra selecteaza Ospatari(te), Ajutoare bucatarie, Receptioneri si Cameriste pentru hoteluri de 3-4* din Spania. Plecari in lunile Aprilie, Mai, Iunie, Iulie. Ai sansa de a-ti schimba stilul de viata pentru cateva luni de zile, de a-ti exersa si dezvolta cunostintele de limba engleza, germana sau spaniola si, bineinteles, de a te bucura de soarele si litoralul spaniol! Responsabilitati: Conforme cu fisa postului.

Cerinte

SE CER: - cunostinte de limba engleza la nivel bun, de limba spaniola la nivel incepator/bun, precum si cunostinte de limba germana la nivel bun (pentru posturile de Receptioner) si de limba franceza la nivel bun (pentru posturile de Receptioner); - o minima experienta in domeniu constituie avantaj, pentru receptie; - pasaport. Alte detalii: SE OFERA: - contract legal de munca pe perioada de 3-6 luni; - salariu de 300 Euro/luna; - cazare GRATUITA; - masa GRATUITA; - plecare rapida. Costurile suportate de candidat: COSTURILE PROGRAMUILUI: Tarifele catre agentia noastra se impart astfel: A) Tarif de procesare a dosarului: 360 RON B) Tarif de mediere - 150 Euro la semnarea ofertei de munca sau 300 Euro din primul salariu C) 150-180 Euro comision la partener, in functie de postul pentru care ati fost selectat - se plateste in momentul in care studentul ajunge in Spania. *Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja