Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Quanta Resurse Umane recruteaza personal cu experienta pentru ingrijire si educare copii pentru familie cu resedinta principala in Milano – Italia (intern). Se ofera transport, cazare si masa si o luna concediu platit/an.

Cerinte

• Pregatire profesionala/calificare si experienta ca educator, invatator, profesor sau psiholog; • Cunostinte de psihologia copilului; • Devotament, discretie, calm, atentie la detalii; • Responsabilitate, seriozitate, flexibilitate; • Rezistenta la stres si efort fizic; • Persoana sportiva, nefumatoare, care nu consuma alcool si nu are obligatii familiale; • Cunoasterea obligatorie a limbii engleze sau grecesti; • Permis de conducere categoria B; • Cunostinte utilizare computer; • Disponibilitate pentru contract de munca pe perioada indelungata; • Obligatoriu recomandari de la locurile de munca anterioare

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja