Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Afganistan

Descrierea jobului - Afganistan

Cerinte: Experienta militara sa nu fie mai veche de 6 ani; Experienta in Afghanistan; Experienta in Infanterie sau Fortele Speciale; Firearms certificate; TCCC; Cazier curat; Oferta salariala: TM – 1500 USD/month deployed TL – 1800 USD/month deployed Beneficii: Contract de munca; Cazare, masa si transport - asigurate;

Cerinte

Una dintre cele mai mari companii de recrutare a personalului de securitate cauta candidati cu experienta pentru urmatoarele pozitii: Team Leader Team member Oferta salariala: TM – 1500 USD/month deployed TL – 1800 USD/month deployed Beneficii: Contract de munca; Cazare, masa si transport - asigurate; Cerinte: Experienta militara sa nu fie mai veche de 6 ani; Experienta in Afghanistan; Experienta in Infanterie sau Fortele Speciale; Firearms certificate; TCCC; Cazier curat; Program: 2-3 luni tranzitul AGENTIA NOASTRA NU PERCEPE TAXE SAU COMISIOANE!!!

5 pozitii disponibile