Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC YSIIEA SRL recruteaza personal pentru o ferma de salata in Anglia pentru packhouse, cu plecare imediata. Avem disponibile urmatoarele pozitii: - Operator utilaj - Operatori pentru impachetat si ambalat – barbati si femei BENEFICII: - Contract permanent - Salarizare: incepand de la 7.50 lire/h, pentru operatorii utilaj urmand a creste dupa finalizarea trainingului - Cazarea: in caravane de 4 persoane, contra cost – 42 de lire/saptamana, la care se adauga 1.50 lire/saptamana pentru utilizarea masinii de spalat, butelia de gaz – 31 de lire (impartit la 4 persoane)

Cerinte

CERINTE: - Limba engleza la nivel conversational - Persoane disponibile pentru relocare pe termen lung - Plecarea este imediata si se va lucra pe intreaga perioada a Sarbatorilor de iarna (doar ziua de Craciun este libera)

10 pozitii disponibile 25 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai