Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Job4LIfe impreuna cu Partenerii sai, organizeaza o noua serie de interviuri in Constanta in data de 2 Decembrie pentru sezonul 2017. OFERTA SALARIALA: incepe de la 1500 euro/luna NET (oferta salariala variaza in functie de meseria ocupata + TIPS). Pozitii disponibile: OSPATARI / BARMANI CAMERISTE BUCATARI DE RANG RECEPTIONERI MAJORDOMI RESPONSABILI CURATATORIE AJUTOR IN BUCATARIE MANAGERI DE HOTEL MASEURI HAIR STYLISTI BENEFICII: Cazare - asigurata gratuit; Masa - asigurata gratuit; Transportul - asigurat gratuit din Bucuresti; Asigurare Medicala; Concediu - dupa trei luni de munca;

Cerinte

Limba engleza - nivel conversational; Experienta in domeniu - min. 12 luni; Limita de varsta: 21 - 45 Pozitii disponibile: OSPATARI / BARMANI CAMERISTE BUCATARI DE RANG RECEPTIONERI MAJORDOMI RESPONSABILI CURATATORIE AJUTOR IN BUCATARIE MANAGERI DE HOTEL MASEURI HAIR STYLISTI

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai