Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PFA - Tineri ingineri electric sau muncitori cu experiență in întretinere industriala pentru Belgia (25 euro / oră ) RESPONSABILITATI SI CERINTE: • studii de inginerie electromecanica , studii in domeniul energiei electrice sau electronicii; • Intretinerea uneltelor si a instrumentelor de măsură; • Se lucreaza cu joasa si inalta tensiune , cabluri de distribuție de televiziune, sisteme de iluminat (infrastructură in domeniul sportiv - terenuri, drumuri, parcari) •Se executa lucrări la instalatiile elctrice si electronice in cladiri pentru clienti din domeniul industrial, public sau privat. • Efectuarea de instalatii electrice și instalarea echipamentelor de securitate în sectorul industrial și cel privat • Abilitatea de a identifica rapid erorile din sistemul electric • Obligativitatea de a utiliza echipamentul de protecție personală și să raporteze situațiile periculoase • Identifica problemelor din rețelele electrice • Abilitatea de planificare a lucrărilor și executarea lor • Participa la întâlniri de lucru și raportarea corectă a lucrarilor • Abilitatea de a-si organiza munca si atentie la detalii • Găsirea soluțiilor la problemele aparute • Experiență in lucrări de energie electrică de infrastructură industrială • Caracter pozitiv , disponibil atat la munca in echipa cat si independent • Rezistenta la stres, abilitatea de a lucra cu termene limită de predare alucrarilor • Cunostinte avansate de limba engleza. Alte limbi straine (franceză, olandeză) sunt considerate un avantaj.

Cerinte

OFERTA NOASTRA: • posibilitatea de a lucra într-o companie tanara si in dezvoltare , impreuna cu o echipa entuziasta; companie recunoscuta ca un lider in domeniu si cu o viziune clară a viitorului. • Posibilitatea de a-ti îmbunătăți continuu educatia, cunostintele si experienta. • Compensații financiare, proporțional cu experiența și contribuția dumneavoastră la proiectele finalizate. - Salariul va creste la 29 euro/ora dupa 3 luni -Cazare 160 euro/ luna plus cheltuielile pentru gaz apa, electricitate

5 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja