Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- implicare in programare si mentenanta de site-uri dezvoltate atat pe platforme personalizate cat si pe platforme existente in mediul online; - intelegerea codurilor de programare anterioare; - colaborare eficienta cu ceilalti programatori in vederea atingerii tintelor stabilite; Ce iti oferim? - toate conditiile pentru a deveni un expert in ceea ce iti place; - suport pentru îmbunătățirea continua a cunoștințelor în cadrul unei echipe cu experiență de peste 10 ani în domeniu; - expunere la clienți internaționali, proiecte variate și interesante; - echipa tanara, lucru dinamic, atmosfera degajata; - vei regasi in StarTech Team o companie care se gandeste la tine (evenimente trimestriale, team building, aniversari, campionat de karting); -iti garantam corectitudine si performanta apreciata (medalii, trofee); -sanse reale de promovare; -stabilitate prin sustinerea unei cariere pe termen lung;

Cerinte

- Experienta in PHP cu cel putin un framework (CodeIgniter, ZendFramework, etc); - Experienta cu cel putin un CMS (Drupal, WordPress, Magento, etc); - Cunostinte de HTML; - Constituie un avantaj cunostinte HTML5 si CSS3, JavaScript si jQuery, CSS, MySQL, JSON;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai