Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• Dezvolta noi aplicatii si module • Candidatul ideal este cel care are o gandire rapida si este orientat catre rezolvarea problemelor. • Autodidact, atunci când vine vorba de noi tehnologii necesare pentru dezvoltare • Poate gestiona proiecte pe cont propriu si poate fi un bun teamplayer

Cerinte

• Cunostinte bune de PHP / HTML / JavaScript / AJAX; • Cunostinte de baze de date relationale; • Cunoasterea algoritmilor, structuri de date si OOP; • Cunoasterea unui framekork modern (Yii Framework, Zend Framework, CodeIgniter, CakePHP) si flux de lucru MVC constituie un avantaj; • Experienta in utilizarea ORM – Object-Relational Mapping (ActiveRecord, Doctrine) reprezinta un avantaj; • Profesionist ce detine abilitatea de a lucra eficient si calitativ; • Abilitatea de a lucra cu termene limita; • Spirit analitic, gandire oritentata catre rezolvarea de probleme; Beneficii Oferite Salariu: • Junior: 1200-2500 lei net; • Middle: 2500-4500 lei net; • Senior: 4500-9000 lei net.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja