Acest anunt a expirat la data: 30.07.2014

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta pentru ingineri de design in tubulatura. Domeniul: Platforme petroliere, modificari si reparatii. Beneficii incluse: acomodare, cazare, masa asigurata, bilete pentru transport, salariu/ora 200 NOK (aproximativ 24,5 €). Program lucru 54 ore/saptamana (estimare la 10 ore/zi de Luni pana Vineri si 4 ore Sambata). Cunostinte necesare de software: 1. Autocad Inventor. 2. PDMS.

Cerinte

Oferta pentru ingineri de design in tubulatura. Domeniul: Platforme petroliere, modificari si reparatii. Beneficii incluse: acomodare, cazare, masa asigurata, bilete pentru transport, salariu/ora 200 NOK (aproximativ 24,5 €). Program lucru 54 ore/saptamana (estimare la 10 ore/zi de Luni pana Vineri si 4 ore Sambata). Cunostinte necesare de software: 1. Autocad Inventor. 2. PDMS.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja

Joburi similare