Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

PIPE FITTER SHIPYARD
Responsabilitati:

Experienta necesara: Obligatoriu: Experienta reparatii navale, SANTIER NAVAL, RAFINARII

CV-urile in limba engleza se primesc pe adresa de email office@marinacrewing.com cu Subiectul "TUBULATOR".

Emailurile fara subiect nu vor fi considerate. Pentru o mai buna gestionare a candidatilor va rugam aplicati direct pe adresa de email a agentiei office@marinacrewing.com nu pe site.

- Posesori Autorizatie/ Diploma/ Certificat
- Calificare in mecanica industriala si/sau navala
- Experienta cu GRE-fibra de sticla (Glassfiber Reinforced Epoxy) piping of Future
- Cunostinte si experienta maritima/santier naval de minim 5 ani in reparatii si intretinere
- Engleza la nivel mediu conversational si tehnic
- Capabili sa citesca desenele tehnice si sa le execute
- Bune cunostinte de isometrie

Conditii salariale:

8 Euro/ora. Exista si posibilitatea unei plati in avans (30% din salariul pe o saptamana), iar la finalul lunii se face regularizarea.
CAZARE+TRANSPORT- asigurate de angajator
MASA - asigurata de catre angajator.

Data de start:

05.06
Perioada contractuala: 4 luni- (cu posibilitate de prelungire pana la finalul proiectului din 10.12

Cerințe job:

-fara antecedente penale
-experienta pe o pozitie similara (constituie avantaj)
-educatie: liceu/scoala profesionala

§ Studii: Liceu

§ Limbă străină: Engleză: Mediu; Franceza: Avantaj dar nu obligatoriu

§ NU PERCEPEM COMISIOANE!!

CV-urile in limba engleza se primesc pe adresa de email cu Subiectul “TUBULATOR“. Emailurile fara subiect nu vor fi considerate. Pentru o mai buna gestionare a candidatilor va rugam aplicati direct pe adresa de email office@marinacrewing.com nu pe site.

Data limita de depunere aplicatii este 31.08.2016.

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja