Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta, 4 manipulanti paleti si soferi tractoare agricole cu o conditie fizica foarte buna. Responsabilitatile sunt:  sortarea si depozitarea paletilor din lemn de dimensiuni si greutati mari;  verificarea atenta a paletilor;  conducerea tractoarelor agricole de dimensiuni mari specializate pentru fermele agricole;  transportarea diferitelor produse agricole si alte materii prime. Beneficii:  salarizare bruta de 1500 euro/luna;  cazarea si transportul sunt asigurate;  posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

 conditie fizica foarte buna;  cunostinte de limba franceza la nivel mediu;  experienta de lucru de minim 3 ani in ferme agricole atat in tara cat si in strainatate;  permis de conducere categoria B si C.

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja