Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o echipa de 3 Muncitori polivalenti in amenajari interioare. Daca va doriti un job in Franta unde sa nu fie necesare cunostintele de limba franceza, asteptam CV-ul dvs. Activitatea pe care o veti desfasura consta in: -indreptarea si trasarea suprafetelor de lucru; -placarea si compartimentarea camerelor cu placi de rigips; -efectuarea imbinarilor si a finisajelor; -aplicarea amorsei si a zugravelilor. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1500 euro/luna/persoana. Cazarea este oferita Gratuit de catre compania franceza. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Poate fi o colaborare frumoasa, clientul are nevoie de dvs pentru o perioada lunga de timp.

Cerinte

Experienta atat in tara cat si in strainatate este obligatorie. Permisul de conducere categoria B reprezinta un atu. Avem nevoie de persoane responsabile si autonome, rapide in executie si atente la detalii.

3 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja