Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem o companie in ascensiune pe piata inca din 2011, avand ca domeniu principal de activitate marketingul online si offline. Piata romaneasca are nevoie de consultanta, cu precadere in Marketing, Management si Online. Nu trebuie decat sa convingem proprietarii de plus valoarea pe care o aduc serviciile noastre. Misiunea myBC: Cu Competente si Creativitate, trebuie sa construim strategii care sa genereze beneficii importante pentru clientii nostri!

Cerinte

Daca indeplinesti urmatoarele cerinte: - tanar(a) - fara experienta, dar cu talent - prezenta agreabila - aspect placut - stapaneste limba romana bine - cunostinte minime/medii de limba engleza - sociabil(a) - cinstit(a) - cunostinte de online si offline - empatic(a) - spirit de echipa. Asteptam cu interes CV-ul tau pe adresa noastra de mail.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja