Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Povestea unei viziuni frumoase se scrie doar alaturi de oameni. De putin timp ne-am imbarcat intr-o aventura frumoasa si importanta care sa aduca frumusete, sanatate si bunastare in vietile oamenilor. Iar acum, avem nevoie de tine ca sa ne ajuti sa crestem impreuna, sa devenim mai eficienti, mai puternici si mai prezenti in vietile oamenilor si in lumea online-ului. Cine suntem? Suntem cativa oameni care au trecut prin momente mai bun si mai putin bune, dar care au ajuns sa isi construiasca o viata sanatoasa, echilibrata si plina de frumusete. Avem acelasi entuziasm ca la inceput, ceea ce ne dorim sa transmitem si celorlalti oameni. Am creat Enrich Life pentru a putea raspandi lucrurile frumoase si extrem de utile care ne-au ajutat pe noi si care ii pot ajuta si pe multi altii. Cum vedem rolul tau in povestea Enrich Life: => program full time; => zona de lucru la Piata Unirii / Oraselul Copiilor; => cresterea vanzarilor: seo, google ads, facebook ads, campanii promotionale pe site (sarbatori sau sezoniere) si altele; => materiale marketing: bannere site, NL, bannere pt parteneri, articole pt parteneri; => social Media: facebook, youtube, alte platforme; => descriere produse noi - pentru site; => dezvoltare continua alaturi de noi; Salariu: => carte de munca; => salariu de baza fix + procent din incasari;

Cerinte

Cerinte: ==> experienta in domeniu; => abilitati dezvoltate de: comunicare si prezentare, organizare eficienta, planificare, organizare; => ambitie, atitudine pozitiva, entuziasm; => cunostinte de utilizare PC (Microsoft Office, Windows);

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai