Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Căutăm personal pentru prelucrarea blănurilor. VMP România este parte a VMP Group, companie finlandeză specializată în servicii de personal. Cu o tradiție de peste 20 de ani, VMP angajează anual mii de profeioniști în diferite domenii de activitate. Concernul nostru a fost fondat în 1988, cu capital exclusiv finlandez. În prezent avem organizații în Finlanda, Suedia, Estonia și România. SC LMTIRON SRL este reprezentant unic al VMP în România, cu numărul de operator de date cu caracter personal 18280.

Cerinte

Avem nevoie de personal cu experiență în industria prelucrării blănurilor. Lucrul se desfășoară în crescătorii de vulpi, nurci, ratoni și presupune jupuirea animalelor și prelucrarea blănurilor. Candidatul ideal trebuie să fie capabil să depună efort fizic susținut, să aibă experiență în domeniul prelucrării blănurilor și să fie dispus să primească pregătire la locul de muncă. Vorbitorii de limba engleză vor avea prioritate în procesul de recrutare. Organizăm cazarea pentru angajații noștri. Salariul va fi stabilit potrivit Acordului Colectiv de Muncă reglementat în legislația finlandeză a muncii. Pentru informatii suplimentare, contactati: Sediul din Bucuresti, intre orele: 09:00 - 17:00 Sediul din Bacau, intre orele: 17:00 - 21:00 Anunt postat de: Maria Beldiman, Assistant Manager

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja