Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam urgent Prelucratori prin aschiere: strungari si rectificatori pentru clientul din Sanicoara. DESCRIERE: - Operare pe utilaje de producţie şi obţinerea unor produse la standardele de calitate cerute - Prelucrare prin aşchiere pe maşini de strunjit - Construiește, montează și instalează diferite structuri metalice si nemetalice în cadrul atelierului societăţii - Indeplineste sarcinile de producție stabilite

Cerinte

Selectam urgent Prelucratori prin aschiere: strungari si rectificatori pentru clientul din Sanicoara. CERINTE: - Calificare in domeniu / scoala profesionala - Cunostinte tehnice – constituie avantaj - Seriozitate - Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi OFERTA: - Salariu negociabil - Tichete de masa - Bonusuri in functie de responsabilitati si realizari profesionale - Transport decontat Clientul nostru este o companie cu capital olandez, cu experienta in proiectarea si productia echipamentelor de printat 3D, fabricarea placilor, foliilor, tuburilor si profilelor din material plastic, fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice, fabricare de imprimante 3D.

5 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja