Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam pentru clientul nostru, companie multinationala cu profil productie huse pentru scaune,canapele din piele: PROCESS ENIGINEER Reponsabilitati: Identifica potentialul de reducere a timpilor de fabricatie; Identifica abaterile de la standardele / normele de fabricatie; Evalueza modificarile interne/ externe si face propuneri de imbunatatire a timpilor de prelucrare. Verifica eficienta masurilor de optimizare din productie prin normari corespunzatoare; Studiaza organizarea muncii şi a fluxului de munca in diferite departamente. Verifica sistemele de lucru în ceea ce priveste utilizarea eficienta a resurselor umane si a utilajelor; Urmareşte gradul de indeplinire al normelor de munca si semnaleaza conducerii depatirile/ neindeplinirile constante de norme Descrierea companiei: CALITATE ♦ PROMPTITUDINE ♦ RESPECT ATT INTERIM: suntem o companie tânără și dinamică, oferind servicii atât angajatorilor, cât și persoanelor aflate în căutarea unui loc de muncă. Oferim servicii profesionale de resurse umane în Oradea, România și UE, și soluții adaptate de recrutare și plasare forță de muncă, selecție și leasing de personal. Cei care și-au găsit un loc de muncă prin intermediul echipei noastre apreciază în mod deosebit promptitudinea și deschiderea noastră, iar angajatorii care au lucrat cu noi, ne caută din nou. Dorim să fim agenția preferată de recrutare pentru companii și pentru cei care-și caută un loc de muncă, oferind calitate, promptitudine și respect. Suntem creativi, ambițioși, deschiși, consecvenți în munca noastră pentru găsirea celor mai bune soluții, interesați de dezvoltare continuă și motivați de succesul celor pe care îi asistăm.

Cerinte

Cerinte: studii tehnice superioare cunostinte IT rapiditate bun matematician persoana cu gandire analitica, orientata spre scopuri clar delimitate, exigenta, meticuloasa, riguroasa în realizarea sarcinilor. Beneficii: Program de lucru într-un singur schimb Instruire la angajare Pachet salarial atractiv Transportat decontat Posibilitati de avansare

3 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja