Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Global HR este firma de recrutare specializata in a oferi servicii de recrutare in strainatate in domenii diverse: educatie, sanatate, industrie, hotelier, management. Recrutam pentru clientul nostru din Al Ain (Emiratele Arabe Unite), o scoala internationala, profesori de limba engleza, matematica, stiinte, educatie fizica, muzica, arts and craft pentru gradinita, clasele primare si gimnaziale. Principalele responsabilitati: - Lucrul cu copii de varste diferite si nationalitati diferite; - Pregatirea cursurilor si a planului de predare; - Activitati didactice de predare-invatare-evaluare si de instruire practica; - Indentificarea nevoilor si capacitatilor individuale de dezvoltare ale elevilor. Beneficii: - Salarizare atractiva - 1000 Euro; - Permis de lucru; - Contract pe perioada de minim 2 ani; - 2 luni de concediu (iulie-august) platit; - Cazare in conditii foarte bune; - Transport international si intern; - Asigurare medicala.

Cerinte

Cautam persoane orientate catre predare si motivatie pentru un mediu multicultural, fiind responsabile sa ofere un proces educational de inalta calitate. Cerinte: - Minim 2 ani de experienta pe un post similar; - Studii superioare finalizate; - Limba engleza – nivel avansat; - Testare IELTS obligatorie.

5 pozitii disponibile 23 persoane au aplicat deja