Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Ești programator CNC în căutarea unui nou loc de muncă în străinătate? Noi îți oferim șansa de a lucra în Olanda cu contract full-time, nelimitat, condiții de lucru bune, mașină de companie și salariu competitiv! ​ Atenție! Nu percepem comision! Descriere: - Programarea CAD/CAM, setarea si reglarea independentă a unei freze marca HERMLE, cu comandă Heidenhain 530i - Utilizare soft hyperMILL®

Cerinte

Cerinte: - Experiență în programare independentă pe freză cu 3-5 axe, cu sistem Heidenhain - Experiență anterioară cu softul CAD/CAM hyperMILL® - Limba engleză la nivel mediu​​​ Se oferă: - Contract de muncă legal olandez, full-time, pe perioadă nedeterminată - ​Salariu atractiv, plata săptămânală în EUR - Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional ​- Cazare asigurată în condiții avantajoase, camera proprie și WiFi gratuit - fără costuri suplimentare - Asigurare colectivă care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea ​- Pe timpul șederii în Olanda aveți la dispoziție un coordonator căruia vă puteți adresa în lb. română - Posibilitatea de a închiria mașină, în condiții avantajoase (rambursarea a 0.19 EUR/km parcurs spre locul de muncă). Utilizarea mașinii și in interes personal

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai