Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Cine suntem Echipa locala de solutii de e-commerce dedicate pe care le integram cu sisteme de gestiune, logistica si ERP ale clientilor. Avem peste 200 clienti locali si internationali si peste 10 ani de experienta. Folosim tehnologiile Microsoft (webforms , C# si SQL, webapi, HTML/CSS, webservices). Ce oferim Un mediu de lucru placut, in care incurajam initiativa, o curba de invatare accelerata. Salariu competitiv, program flexibil si sediul in zona Pta Unirii. Dezvoltare profesionala si personala.

Cerinte

Ce cautam Un coleg pentru rolul de Programator Junior, avand cunostinte in C#, baze de date MS SQL Server si front-end. Trebuie sa ai o buna atentie la detalii, sa doresti sa te dezvolti si sa inveti rapid. Vei lucra intr-o echipa dinamica si prietenoasa, avand expertiza in aplicatii web cu acces la baze de date. Incurajam creativitatea si participarea ta in gasirea solutiilor pentru nevoile clientilor si in implementarea lor rapida. Vei participa la deciziile despre proiecte si resurse.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai