Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam programator strungar/frezor pe masina Okuma - Firma este moderna cu aparate high-tech - Se produc diferite supape - Materiale: Inox si calitate superiora Se ofera: - Munca full-time cu contract legal in Olanda - Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizare - In caz de cerinta va oferim cazare - In timpul sederii in Olanda, in caz de necesitate este posibilitatea de a adresa unui coordinator

Cerinte

Cerințe job: - Experienta cu masini cu comanda numerica Okuma - Programare total independent - Vorbirea limba engleza la nivel mediu Se ofera: - Munca full-time cu contract legal in Olanda - Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizare - In caz de cerinta va oferim cazare - In timpul sederii in Olanda, in caz de necesitate este posibilitatea de a adresa unui coordinator

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja