Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Job4Life recruteaza programatori CNC strung/freza pentru partenerul sau din Olanda. Oferta salariala: 16,5euro/ora lucrata; 2772 brut/luna Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele criterii: Experienta in domeniu 2ani+ Nivel la limba engleza - conversational

Cerinte

Responsabilitati: Frezori Programarea independentă de proiectare pe diverse mașini de frezat CNC, inclusiv controlul pullpit. Candidatii vor lucra cu instrumente de masurare, cum ar fi bandă , etriere, micrometru, vizor, cadran indicator, etc. Strungar Programarea independentă a tuturor pieselor comune pe masina de strung CNC, cu un control de 2 axe; Ajustarea programelor pe mașină și cooptimizarea programelor; Mărirea sau prinderea materialului piesei de lucru folosind diverse metode de tensionare (cu trei gheare, patru gheare, placă de prindere, pahare, centru de platan) a pieselor de multe ori cu forme neregulate. Să monitorizeze progresul prelucrării. Punerea în aplicare a măsurilor provizorii de combatere Beneficii: Contract de munca semnat si declarat in Olanda cu angajatorul pe o perioada nedetermina; Un mediu profesional de lucru; Cazarea - asigurata contracost 100 euro pe saptamana Posibilitatea de a face un curs de perfectionare/calificare Asigurarea medicala - contracost sumei 22 euro pe saptamana Agentia noastra NU percepe comision sau taxe de mediere de la candidati!

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai