Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• Experienta de minimum 2 ani • Diploma de Calificare cu durata de studiu 3-4 ani • Inregistrare la OAMMR • Motivatie de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada indelungata, • Cunostinte de limba Engleza nivel C2, • Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila ,

Cerinte

• Se lucreaza pentru un spital public cu aparatura de ultima generatie si tehnici inovatoare de tratarea a pacientului. • Perioada contractului- 2 ani cu posibilitate de prelungire • Salariul lunar cuprins intre 2500- 4000 euro net /nu sunt taxe in Arabia Saudita • Se lucreaza in medie 44 de ore pe saptamana de Duminica pana Joi • Cazare asigurata si platita de angajator • Asigurari sociale • Asigurari medicale • Transportul pana in Arabia Saudita platit de catre angajator • Bilete de avion anuale platite de angajator • Concediu anul platit- 30 de zile • Educatie pentru Copii : Aceasta se aplica pentru angajatii casatoriti care au maximum 2 copii cu varsta pana la 18 ani.

5 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja