Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie multinationala, locul 5 top 20 oportunitati internationale, recruteaza persoane in vederea colaborarii. Posibilitate de cariera internationala sau suplimentare venituri. Program flexibil, munca la domiciliu. Domenii network marketig, vanzari, reclama, consultata, prezentare. Cu o investitie pe mapa de lucru (mostre, cataloage, Plan de marketing) de max 188, min 45 ron, semnati contractul de parteneriat cu FM Group. Cere detalii acum.

Cerinte

Atentie! Acest job NU este pentru tine daca: - vrei un salariu fix si carte de munca (tine de antreprenoriat) - vrei sa te imbogatesti peste noapte - confunzi mlm (este o ramura a marketingului, cu legislatie proprie internationala) cu jocul piramidal (ilegal) - ai nevoie RAPID de un venit stabil Acest job este pentru tine daca: - iti doresti o masina de lux platita de firma (programul de motivare Mercedes) - iti plac locurile exotice (progamul de motivare vacanta de vis) - iti doresti bani pentru renovarea casei (programul de motivare For Home) - vrei sa demarezi o afacere fara investitii si riscuri - vrei sa-ti suplimentezi veniturile - vrei sa faci economie in bugetul personal sau familial - iti doresti un venit pasiv (active) pe viata - iti place sa lucrezi cu oamenii - ai timp disponibil intre 6 si 10 ore saptamanal (la alegerea ta)

10 pozitii disponibile 89 persoane au aplicat deja