Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Irlanda

Descrierea jobului - Irlanda

Infomunca SRl cautam Pastry Chef si Baker! Veti lucra pentru o afacere de familie bine stabilita, de 35 de ani, care detine 8 brutării și cafenele, în și în jurul judetelor Monaghan & Cavan, la 130 KM NE de Dublin. Celebrii pentru prăjiturile lor, pâinile și produsele de patiserie de specialitate, coapte proaspete zilnic, cu toate ingredientele naturale, Compania de panificație bine-cunoscuta și foarte stabilita caută în prezent un Brutar si un Pastry Chef să se alăture echipei lor de panificație cu succes. Întotdeauna dedicati pentru a furniza produse proaspăt coapte de cea mai înaltă calitate la magazinele lor și candidații sunt de așteptat să contribuie la acest lucru. Clientul nostru va Ofera: • Full-time, angajament pe termen lung (1 an de contract) • Salariu competitiv cu UE • 40 + ore / săptămână • Beneficii complete

Cerinte

• Experiență pe un post similar. • Trebuie să fie conștienți și capabili să respecte standardele și procedurile HAACP. • Vei împărți responsabilitatea pentru menținerea trasabilității clientului, standarde înalte de igienă și curățenie la locul de munca. • Un candidat cu o pasiune pentru industria de panificație, care va aduce noi idei pentru a crește vânzările. • Trebuie să aibă o bună cunoaștere a limbii engleze. • pașaport valabil UE

5 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai