Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma de recrutare Head-Hunting, cu o experienta de 15 ani in recrutarea nationala si internationala, va ofera oportunitatea de a lucra in lanturi de restaurante si fast-food/pizzerii, din Marea Britanie, fara a plati nici un fel de comision sau taxa! Recrutam urgent pentru un lant de restaurante, 2 persoane pentru pozitia de patiseri. - salarizare 20.000 lire/brut/an - contract de munca pe perioada nedeterminata - taxe sociale si asigurare medicala platite de angajator - mese oferite de angajator in timpul programului de lucru. NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA! Toate interviurile se vor tine pe Skype, cu camera web.

Cerinte

- 3-4 ani experienta ca patiser - diploma - experienta trebuie obligatoriu dovedita cu acte - limba engleza la nivel mediu - disponibilitate si dorinta pentru un angajament de 2-3 ani

2 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja