Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Absolute Jobs este în căutarea unui Patiser/Brutar pentru clientul său din orașul Zedelgem, Belgia. Responsabilități: - responsabil pentru fabricarea de meringue, produse de patiserie mici și mari, diverse feluri de prăjituri, marțipan și altele; - pregătirea produselor de panificație in conformitate cu rețetele brutăriei(măsurarea ingredientelor, frământare, coacere); - monitorizarea calității produselor; - respectarea volumului de producție stabilit; - respectarea normelor de igienă; - respectarea normelor de producție; - curățarea atelierului la final de program; Beneficii: - contract de muncă direct în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.); - salariu motivant;

Cerinte

- experiență anterioară ca patiser/brutar; - persoană dornică să învețe și să să încerce lucruri noi; - se lucreaza exclusiv în ture de noapte(de la 01h30 în timpul săptămânii și în weekend de la ora 18h00); - cunostințe de limbă engleză nivel conversațional; - permis de conducere categoria B;

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane