Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

AbsoluteJobs Romania este în căutarea unui PATISER/BRUTAR pentru clientul său din zona Oostende, Belgia, o cofetărie de familie. Responsabilități: - pregătirea produselor de panificație in conformitate cu rețetele brutăriei; - ornarea produselor și împachetarea produselor; - monitorizarea calității produselor; - respectarea volumului de producție stabilit; - respectarea normelor de igienă; - respectarea normelor de producție; - servirea torturilor, pâinilor și altor produse de panificație în cofetărie; Beneficii: - contract de muncă direct în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.); - salariu motivant;

Cerinte

- experiență în domeniu de minim 3 ani; - se lucrează în tură de noapte; - limba engleză la nivel conversațional; - obligatoriu permis de conducere categoria B;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai