Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru clientii nostri cautam Stomatologie specialist / igienist dentar. Oferim exclusiv pentru ocuparea forței de muncă permanente în practicile si clinici selectate în oraș și regiunea Munchen. 1800 -2200 salariu brut Condiții Formare Finalizat ca un asistent dentar și asistenți dentare. Pentru solicitanții de peste hotare o concluzie adecvată din țară. Serviciul nostru este pentru solicitanții / -Innen gratuit. Noi va putem ajuta în găsirea unei locuințe și toate aspectele care apar în legătură cu cererea dumneavoastră. Daca sunteti interesati va rugam sa ne trimiteti CV

Cerinte

Pentru clientii nostri cautam Stomatologie specialist / igienist dentar. Oferim exclusiv pentru ocuparea forței de muncă permanente în practicile si clinici selectate în oraș și regiunea Munchen. 1800 -2200 salariu brut Condiții Formare Finalizat ca un asistent dentar și asistenți dentare. Pentru solicitanții de peste hotare o concluzie adecvată din țară.

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja