Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Oferta de munca centru de îngrijire vârstnici-Germania Angajare la firma din Stuttgart- perioada nedeterminata Cerințe: - Experiența îngrijire vârstnici - Cunoștințe bune de limba germana, nivel conversațional. - Disponibilitate de a lucra cu detașare pe teritoriul Germaniei. Beneficii: - Angajare în Stuttgart - Transport și cazare asigurate si platite de catre angajator - NU se percep nici un fel de taxe sau comisioane Salarizare : 10,50€ brut/ora + 10,00 € net diurna/ziua de lucru. Mai multe informatii telefonic.

Cerinte

Cerințe: - Experiența îngrijire vârstnici - Cunoștințe bune de limba germana, nivel conversațional. - Disponibilitate de a lucra cu detașare pe teritoriul Germaniei. NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE/COMISIOANE.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Germana

5 pozitii disponibile