Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PERSONAL NECALIFICAT BENZINARII—SPALATORII AUTO SI PERSONAL HOTELIER NECALIFICAT LOCATIE NAPOLI Barbati cu varste cuprinse intre 20-35 ANI –Dinamici, Femei cu varste cuprinse intre 19-50 ani pentru curatenie, intretinere, ajutor bucatarie, spalat vase Cunoscatori a limbii italiene minim vorbit Salariu este de 550-600 euro net in mana +tips cu posibilitate de marire dupa prima luna de lucru in functie de prestatie si servire la spalatori auto La hotelier 600 euro net Cazarea si masa este asigurata de angajator Program lucru 10-12 ore/zi 6 zile/saptamana Contract 6 luni cu posibilitate de prelungire Limba italiana nu este obligatorie dar constiuie un avantaj Plecari saptamanale

Cerinte

Femei, barbati cu varste cuprinse intre 19-50 ani apti de munca clinic sanatosi, fara antecedente penale, antialcoolici Limba italiana si experienta nu este obligatorie dar constituie un avantaj Rezistenti la program prelungit sau ore suplimentare

25 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja