Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia As-Gastro-Consult, situata in Germania, selectioneaza personal (fete, baieti, cupluri) pentru locuri de munca in Germania in domeniul gastronomic pentru postul de: -bucatar, cu experienta minim un an -pizzer, cu experienta minim un an -ajutor bucatar si ajutor in bucatarie, minim 6 luni -chelnari -barmani -ospatari ( cu experienta sau fara), in restaurante, pizzerii si gelaterii. Sunt necesare: -cunostinte de limba germana si italiana la nivel mediu-avansat, -aspect fizic placut, seriozitate din partea candidatilor. Bonusuri: cazare si masa asigurate Salar: 1000-2000 € pe luna.

Cerinte

-minim de experienta in domeniu -cunoasterea limbii germane sau italiene la nivel conversational -disponibilitate imediata -se cere sa nu exista antecedente de natura penala precum -nu se accepta consumatori de alchool si droguri

50 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja