Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia Admirals recruteaza asistent personal/secretara pentru companie de management din domeniul hotelier din Abu Dhabi. Pozitia este pe o perioada nederminata, anajatorul ofera transport, cazare si masa pentru candidatul ideal. In responsabilitati intra activitate intensa de secretariat: -tine ordinea de zi -organizeaza intalniri ale managerului -tine la curent managerul cu ceea ce urmeaza sa se intample in companie -organizare de rezervari pentru diverse evenimente -deplasari , cand este cazul

Cerinte

Se cere: -limba engleza nivel avansat -experienta 5 ani pe o pozitie similara -absolvirea unei facultati -bune abilitati de organizare , planificare, management -disponibilitatea de a lucra ore suplimentare cand este necesar -abilitatea de a lucra sub stress -bune abilitati de utilizare a calculatorului, Microsoft office, internet -constituie avantaj cunostinte despre cultura din UAE, obiceiuri, traditii -aspect fizic placut -varsta candidatelor trebuie sa fie pana in 35 ani. Cele interesate pot trimite un cv in limba engleza insotit de poza.

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja