Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Bowling Bar din Insula Corfu, Grecia, selecteaza personal. Posturi vacante: -Ospatarite; -Bucatar Responsabilitati: Ospatarita: -aranjarea meselor; -primirea clientilor; -prezentarea meniului; -luarea comenzilor; -transmiterea comenzilor la bucatarie/bar; -servirea clientilor; -debarasarea mesei; -mentinerea curateniei in restaurant. Bucatar: Persoana selectata trebuie sa gateasca dar si sa stie sa decoreze mancarea, precum si alte responsabilitati specifice fisei postului. Program de lucru: 8-12 ore/zi; 5-6 zile/saptamana, in functie de post. SE OFERA: -contract legal de munca pe perioada de 7 luni; -salarii cuprinse intre 600-800 EURO NET/luna, in functie de post; -cazare GRATUITA; -masa GRATUITA. Salariul minim: 600 Euro/luna Salariul maxim: 800 Euro/luna *Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja