Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

INTERVIU CU ANGAJATORUL LA CLUJ-NAPOCA IN PERIOADA 30.09.2017-01.10.2017 1. Electrician Pozitie : Electrician Tara : Germania Locatie : Baden-Württemberg Pozitii disponibile: 2 Locul de munca: Fabrica Salariu : 1600 Euro net pe luna 2. Instalator: Poziție : Instalator Tara : Germania Locație : Baden-Württemberg Poziții disponibile: 2 Locul de munca: Șantier Salariu : 1600 Euro net pe luna 3. Sudor Mig Mag Poziție : Sudor Mig Mag Tara : Germania Locație : Baden-Württemberg Poziții disponibile: 2 Locul de munca: Fabrica Salariu : 1600 Euro net pe luna Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: nedeterminata • Posibilitate de lucru ore suplimentare+sporuri • Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana, • Asigurari sociale, • Asigurari medicale, • Cazare : asigurata de angajator GRATUIT • Costul transportului este suportat de candidat • Concediu platit,

Cerinte

Conditii de recrutare: • Experienta minim 3 ani • Calificare • CUNOSTINTE DE LIMBA GERMANA (minim A2) • Permis de conducere (masina, reprezinta avantaj)

20 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai