Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BUSINESS ACTIV CONSULT RECRUTEAZA INFIRMIERI SI PERSONAL CURATENIE PENTRU MAREA BRITANIE UN ANGAJATOR DIN MAREA BRITANIE VINE SA SUSTINA INTERVIURI BUCURESTI 1-3 APRILIE 2014 IASI 31 MARTIE 2014

Cerinte

Locul de munca: Sector Privat – Centru de ingrijire Locatia: Regatul Unit al Marii Britanii Conditii de recrutare: Obligatoriu : INFIRMIERI: EXPERIENTA IN INGRIJIRE PERSOANE VARSTNICE/ PERSOANE CU DIZABILITATI PERSONAL CURATENIE: EXPERIENTA IN CURATENIE Cunostinte de limba engleza scris si vorbit Oferta de munca: Perioada contractului: de 1 an de zile Salariul Infirmieri : £8.38 - £9.07 lire sterline brut pe ora Personal Curatenie : 7.75 lire sterline brut pe ora Cazare asigurata de angajator contra cost Program de lucru minimum 38,5 de ore pe saptamana Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile Fiecare candidat primeste avans din salar pentru biletul de avion si pentru prima luna de chirie

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja